GARAŽAI

Garažai aparašymas

Mes atliekame plytų, medienos, monolitinių, karkasinių ir medinių konstrukcijų projektavimą. Pasitelkdami šiuolaikines 3D dizaino programas, klientai įvertina naujo namo projekto dizainą trimačiame paveikslėlyje. Galite „vaikščioti” per konstrukciją lauke, viduje ir nedelsdami atlikti bet kokių namų elementų pakeitimus. Kurdami jūsų projektus, mūsų specialistai naudojasi pilnu šiuolaikinių licencijuotų programų paketu: „K3-Cottage“, „Archicad“, „Cinema 4D“, „Autocad“. Visas mūsų interneto svetainėje pateiktas komplektacijas įmonės specialistai pritaiko ir modifikuoja pagal jūsų pageidavimus ir norus. Kokybė garantuojama.

Taupyti ant pamato nereikia! Net ir mūsų ekspertai, turintys daugiau nei 10 metų patirtį statybų pramonėje, negalės iš karto pasakyti, kuris pagrindas bus geriausias. Geriausias jūsų namams. Norėdami tai padaryti, turite atlikti daugybę geologinių tyrimų ir skaičiavimų. Yra daugybė niuansų: dirvožemio savybės, objekto ypatybės, jūsų lokacijos reljefas. Tik išanalizavę pradinius duomenis, pagrįstus tyrimais ir skaičiavimais, mūsų ekspertai pagrįs teisingą pamatų tipo pasirinkimą. Mes dirbame raktų pagrindu – nuo pamato skaičiavimo iki jo įrengimo. Specialios įrangos prieinamumas leidžia mums greitai užbaigti projektus net sudėtingose ​​vietose.

Visą darbą atlieka specializuotos komandos. Mūsų gaminamos medienos naudojimas leidžia pagreitinti namo surinkimą ir kartu užtikrinti aukštą kokybę. Be to, iš pradžių rekomenduojame pasirinkti medienos storį 200 mm. Tai naudinga statant objektus, skirtus naudoti ištisus metus. Faktas yra tas, kad 160 mm medienos sienas reikia papildomai apšiltinti. Tokios išlaidos lemia, kad šio namo kaina bus didesnė nei 200 mm medienos objekto.

Mūsų meistrai aprūpina patikima gegnių sistema, atlieka garo, hidro ir šilumos izoliacijos sluoksnių montavimą. Mes atliekame visų tipų stogo dangų klojimą. Populiariausios iš jų: metalinės čerpės, minkšti stogai ir natūralios čerpės. Taip pat montuojame sniego sulaikymo sistemas, kanalizacijos sistemas ir papildomus elementus.

Mes atliekame visų sistemų išdėstymą, kad būtų užtikrintas šiuolaikiško žmogaus gyvenimas: šildymas, elektra, nuotekos, vanduo ir kita.

Darbo laikas

I – V 8:00 > 18:00

    Susisiekite

    * Privalomi laukau